Vysielame naživo vo štvrtok 6.9. od 20:00

97 €

Dnes len 3,30 €

Získať tréning

Naživo! Tréning z praxe

MAPA DOKONALÉHO TRÁVENIA

Objavte 3 pravidlá, ako rozpáliť svoj tráviaci oheň a získať žiariace zdravie, energiu a osobnú silu!

Máte problém s trávením jedla? Nedodáva vám
dostatok energie a výživy? Túžite zlepšiť
vašu celkovú náladu a spokojnosť?

Ľudia za mnou často chodia a pýtajú sa ma: “Prečo mám tak málo energie a vnútornej sily? Je niečo s mojím zdravým? Ako by som mohol dosiahnuť úroveň plnej vitality, energie a získať tak väčšiu chuť do súkromného a pracovného života?”

Keď im odpoviem, že vaše telo a vedomie pozostávajú z jedla a že je potreba zlepšiť trávenie, reagujú: “Vieš, ja neviem, nemôžem si pomôcť, ale mám rád chutné jedlo a môj jazyk je mlsný. Neviem sa vzdať všetkých tých dobrôt.”

Spýtam sa ich: “Dobre, spomeňte si, aký to bol pocit keď ste sa naposledy prejedli, alebo zjedli niečo, čo bolo podľa vás nezdravé. Boli ste spokojní? Cítili ste sa ľahko, vitálne a motivovaný do života? Alebo práve naopak – letargicky, zhnusene, bez energie a akejkoľvek spokojnosti zo seba?”

Odpoveď býva: “To je jasné, presne tak to vyzeralo, cítil som sa strašne, nič sa mi nechcelo a dokonca som nebol ani uspokojený z jedla…len som chcel viac.”

Vtedy si uvedomia, že vlastne robia to, čo nechcú. Nevedia, že existuje systém, vďaka ktorému sa môžu cítiť tak, ako už dlho túžia. A ak vedia, myslia si, že dodržiavať ho si vyžaduje nekonečne množstvo odriekania.

Ja sa ich vtedy spýtam:

Ako môžete jesť skutočne zdravo,
zlepšiť trávenie a zároveň si užívať
maximálne uspokojenie z jedla?

Keď si spomeniete na svojich predkov, na to, že o vitamínoch, mineráloch, bielkovinách a podobných nezmysloch nevedeli nič a aj napriek tomu boli dokonalo zdravý, asi nechápete a škrabete sa za hlavu.

O zdraví nevedeli v podstate nič, žiadne reklamy na internete o úžasných diétach ani tisíce nutričných terapeutov, z ktorých radí každý niečo iné a už vôbec nie trh presýtený s miliónmi výživových doplnkov.

Mali jednoduché a zdravé potraviny a množstvo bylín na záhrade.

Ale hlavne, riadili sa princípmi Mapy dokonalého trávenia, vďaka ktorým horel ich vnútorný oheň ako vatra, mali nesmierne množstvo energie a žili šťastne.

Bolo to preto, lebo fungovali prirodzeným spôsobom. V dnešnej dobe sme stratili túto prirodzenú inteligenciu a už ani sami nevieme, čo je pre nás dobré alebo zlé. Preto potrebujeme poradcov zdravia a výživy, ktorý to nevedia už vôbec.

Zdravý človek, ktorému dobre trávi, má množstvo energie, je inteligentný a bystrý, je ten, ktorý sa snaží žiť čo najprirodzenejším spôsobom v dnešnej neprirodzenej dobe.

Prirodzenosť prináša do stravovania harmóniu, vďaka ktorej sa následne mení vaše trávenie a prístup k jedlu.

Umenie dokonalého trávenia
(nielen pre tých, ktorý majú problém s trávením)

Faktom je, že získať dokonalé trávenie a všetky benefity, ktoré s ním prichádzajú je skutočné umenie. Snažil som sa jesť tie “najzdravšie” jedlá, skúšal som rôzne diéty a doplnky výživy. A výsledok? Myslíte, že som sa mi zlepšilo moje trávenie a zdravie? Ani zďaleka nie, dokonca, stal sa presný opak.

Potom som začal pátrať, študovať a testovať…

Prišiel som na to, že k tomu, aby vám dobre trávilo a aby ste mali skutočný prospech z jedla, nestačí jesť len zdravé potraviny. Každá potravina je totiž liekom ale aj jedom zároveň. Zdravé jedlo je dôležité, ale princípy trávenia a jedenia sú ešte dôležitejšie. Ak sa skombinujú tieto dve faktory, získate dokonalé trávenie a do života vnesiete množstvo vitality a energie.

Od prvého kontaktu s Áyurvedou – dokonalým poznaním o živote a zdraví, som prešiel už dlhú cestu. Od roku 2013 na vlastnom živote zažívam jej prínosy. Predtým sa opakoval v mojom živote stále ten istý vzorec “pokus omyl” dookola. Až s poznaním Áyurvedy sa môj život začal skutočne transformovať. Podobnú transformáciu zažívajú stovky mojich klientov, ktorí sú nadšení.

To je dôvod, prečo vznikol tréning
"MAPA DOKONALÉHO TRÁVENIA"

Mojím cieľom je zdieľať s vami moje osobné skúsenosti s budovaním "Dokonalého trávenia" a spolu s tým spôsob, ako s ním ďalej pracovať. Ukážem vám presne, ako zdokonaliť svoje trávenie. Ako zvýšiť hladinu energie. Ako zlepšiť zdravie a celkovú náladu. Ako maximalizovať koncentráciu. A ako to všetko zaradiť do praxe bez extrémneho odriekania.

Tréning vysielam naživo už tento štvrtok od 20. hodiny. Ukážem vám presný proces, ako zlepšiť trávenie, pripraviť dokonalé jedlo a ako bezproblémov stráviť takmer čokoľvek.

Dohromady si krok za krokom prejdeme všetko, čo je potreba k tomu, aby ste Mapu dokonalého trávenia mohli ihneď začať využívať v praxi, ukážeme si praktické príklady, a pretože tréning vysielam naživo, bude dosť priestoru pre vaše otázky.

Zároveň sa nebojte, že by ste čokoľvek z toho, čo v tréningu zaznie, zabudli... Spolu s tréningom získate aj myšlienkovú mapu, ktorá obsahuje všetko podstatné a poslúži ako veľmi dobre spracované poznámky...

Tréning "MAPA DOKONALÉHO TRÁVENIA" obsahuje:

  • Cca 120 minút živého vysielania v 5 lekciách o tom, ako vybudovať "Dokonalé trávenie" a ďalej s ním pracovať
  • Esenciálnu a praktickú lekciu o tom, ako skutočne funguje trávenie (z pohľadu áyurvedy)
  • Presný návod na to, ako správne pristupovať k jedlu, aby bolo vašim liekom
  • Praktický návod na to, ako optimalizovať vaše trávenie
  • Tajomnú alchymistické recepty pre používanie prírodnej medicíny, ktoré vám všetku prácu uľahčia

Ale hlavne, po absolvovaní tréningu sami dokážete:

  • Zabezpečiť telu dostatok výživy zo stravy a mať tak viac energie pre váš aktívny životný štýl
  • Odhaliť príčinu, prečo vaše trávenie nefunguje tak, ako by ste si predstavovali
  • Vytvoriť si stravovací plán, vďaka ktorému budete pociťovať maximálnu fyzickú a mentálnu sviežosť organizmu
  • Zefektívniť svoje trávenie pomocou 3 pilierov a výrazne zlepšiť svoj apetít a uspokojenie z jedla
  • Uľaviť si od množstva (chronických) zdravotných problémov, ktorých príčina začína práve vo vašom tráviacom trakte

Stavím sa, že tréning predčí všetky vaše očakávania!

Všetko, čo sa tu naučíte, som zostavil ta, aby vám to dalo skutočný prínos a tréning bol pre vás maximálne praktický.

Povediem vás krok za krokom všetkým, čo musíte o dokonalom trávení vedieť, ukážem vám na konkrétnych príkladoch z praxe, čo funguje mne, a vysvetlím presný princíp, prečo to funguje. Následne vám dám svoju myšlienkovú mapu, ktorá vám pomôže jednoducho zaviesť naučené princípy do praxe...

Jednoducho sa naučite jednoduché metódy, ktoré budú mať zásadný vplyv na vaše zdravie, trávenie a celkovo na váš život.

Do akej skupiny ľudí patríte Vy?

Pokiaľ ovládate umenie dokonalého trávenia už teraz, gratulujem, patríte medzi približne 1% úspešných ľudí, ktorým sa podarilo objaviť prvý a najdôležitejší krok k zdraviu.

Pokiaľ patríte do druhej skupiny ľudí, ktorí neustále hľadajú dokonalý návod na trávenie a celkové zdravie, ale napriek tomu sa im to v tej kope internetového odpadu nedarí, tak práve tento tréning vám otvorí oči.

Pokiaľ chcete dať svojmu životu nový rozmer, získať žiariace zdravie, viac fyzickej a mentálnej energie a popri tom si skutočne vychutnávať jedlo, není nad čím uvažovať...

Nezmeškajte príležitosť vybudovať si "Optimálne
trávenie", zefektívniť svoju "tráviacu pec" 5X už za
týžden a nakopnúť svoju kondíciu a kvalitu života.

Pred vami teraz leží dôležitý kus skladačky pre optimalizovanie zdravia a aktívneho spôsobu života...

Prečo sa trápiť tým, aby ste hľadali dokonalú diétu, toho správneho poradcu alebo účinný doplnok? Prečo sa pripravovať o svoje zdravie a skúšať veci, ktoré v skutočnosti nefungujú? Prečo zbytočne vyhadzovať do vzduchu svoje peniaze?

Toho všetko som už spravil za vás, preto prosím neopakujte moje chyby znova.

Faktom je, že aby váš nový životný štýl fungoval dlhodobo, je potreba si zmenu užívať, ale tiež potrebujete k tomu patričné znalosti a hlavne, vidieť výsledky okamžite na vlastnej koži.

Tento tréning vám pomôže lepšie poznať svoje trávenie, ale aj to, ako funguje vaše telo. A to všetko spôsobom, ktorému porozumie každý a hlavne, ktorý sa dá hneď overiť praktickým pokusom. Pokiaľ ste svoje trávenie doposiaľ podceňovali, možnože vám to úplne zmení váš život. A to vôbec nepreháňam!

"MAPA DOKONALÉHO TRÁVENIA" je konkrétny tréning z praxe, v ktorom idem rovno k veci. Niečo ako presný recept, ktorý vám pomôže prirodzene zapáliť váš vnútorný oheň a zlepšiť tak trávenie až 5-10x!

A cena dnes nieje tiež problémom. Napriek tomu, že záznam tréningu "MAPA DOKONALÉHO TRÁVENIA" budem neskôr predávať za 97 €, tak k živému vysielaniu sa môžete pripojiť len za 3,30 € vrátane dph...

Záznam bude k dispozícií za 97 €
ŽIVÉ VYSIELANIE vo štvrtok 6.9. len za 3,30 € s dph

Získať prístup k tréningu

Ak si to zhrnieme, môžete si zajtra kúpiť za 3,30 € vo fastfoode gyros a zničiť si trávenie, alebo...

Veľkolepo zažnúť svoj tráviaci oheň vďaka "Mape dokonalého trávenia", vybudovať si pevné zdravie, no a hlavne obrovské hladiny fyzickej a mentálnej energie.

Tento tréning vám ušetrí more času, ukáže vám, ako nastaviť "Dokonalé trávenie" v praxi, tým zmeniť úplný základ vášho života, a v dôsledku toho zlepšiť vašu náladu a celkovú radosť zo života tak, ako si teraz len ťažko dokážete predstaviť.

Pri budovaní funkčného tela, v ktorom sa cítite vyrovnane a šťastne, všetko začína vo vašom tráviacom trakte. Pokiaľ to nefunguje, tak je to problém.

To znie až príliš dobre... 3,30€... V čom je háčik?

Nie, nebojte sa, niesom blázon. Ani klamár. Tu sú tri dôvody, prečo predávam tréning dočasne len za zlomok jeho ceny:

DÔVOD 1: Keď predávam tréning len za 3,30 € je dostupný pre každého. Pre ľudí, čo nemajú moc peňazí, ale aj pre tých, čo nemajú problém investovať aj omnoho väčšie sumy zo svojho rozvoja.

DÔVOD 2: Zároveň je 3,30 € pomyselná bariéra. Môže si to kúpiť každý, ale 3,30 € odfiltruje ľudí, ktorí o to vlastne ani nestoja a osloví tých, ktorí chcú skutočné výsledky.

DÔVOD 3: Rád by som oslovil nových zákazníkov, ktorí ma ešte nepoznajú tým, že im dám plnohodnotný tréning za minimálnu cenu. Za túto cenu si väčšina ľudí takto prepracovaný tréning kúpi, tak prečo im nespraviť radosť a nepriniesť im pozitívnu skúsenosť s mojimi produktmi.

A ešte jedným, "SKRYTÝM DÔVODOM” je moje presvedčenie, že ak si pozriete tento tréning, tak budete skutočne milo prekvapení...dosiahnete úžasné výsledky a poviete sami sebe “Wow! Aj napriek mojim počiatočným pochybnostiam, to bola skvelá investícia!

No a potom možno - pokiaľ sa tak rozhodnete - sa pridáte do môjho nového, pripravovaného tréningu "Rozžiar svoj vnútorný oheň", kde pod jednou strechou získate všetko moje know how (dokonalé trávenie je len malý zlomok), sadu 35 nabušených lekcií a k tomu moju osobnú podporu.

Tak to je všetko. Žiaden ďalší háčik tu nie je.

Možno to znie bláznivo, dať za 3,30 € to, za čo by iný pýtali 20x viac. Čo vám ale môžem sľúbiť? Týchto 3,30 € bude tá najlepšia investícia, ktorú ste za posledné mesiace, možno roky spravili!

Rozhodnutie je len na vás.

Ale pozor, VAŠA 98% ZĽAVA platí len na tejto stránke

Získať prístup k tréningu

POZOR!

Opustením stránky prídete o možnosť získať tréning len za 97 € 3,30 €


Prečo je tento tréning "podozrivo lacný"?

Tu sú 3 dôvody, prečo ponúkam tréning dočasne len za zlomok jeho ceny:

DÔVOD 1: Keď predávam tréning len za 3,30 € je dostupný pre každého. Pre ľudí, čo nemajú moc peňazí, ale aj pre tých, čo nemajú problém investovať aj omnoho väčšie sumy do svojho rozvoja.

DÔVOD 2: Zároveň je 3,30 € pomyselná bariéra. Môže si to kúpiť každý, ale 3,30 € odfiltruje ľudí, ktorí o to vlastne ani nestoja a osloví tých, ktorí chcú skutočné výsledky.

DÔVOD 3: Rád by som oslovil nových zákazníkov, ktorí ma ešte nepoznajú tým, že im dám plnohodnotný tréning za minimálnu cenu. Za túto cenu si väčšina ľudí takto prepracovaný tréning kúpi, tak prečo im nespraviť radosť a nepriniesť im pozitívnu skúsenosť s mojimi produktmi.

A ešte jedným, "SKRYTÝM DÔVODOM” je moje presvedčenie, že ak si pozriete tento tréning, tak budete skutočne milo prekvapení...dosiahnete úžasné výsledky a poviete sami sebe “Wow! Aj napriek mojim počiatočným pochybnostiam, to bola skvelá investícia!

No a potom možno - pokiaľ sa tak rozhodnete - sa pridáte do môjho nového tréningu "Rozžiar svoj vnútorný oheň", kde pod jednou strechou získate všetko moje know how (dokonalé trávenie je len malý zlomok), sadu 42 nabušených lekcií a k tomu moju osobnú podporu.

Tak to je všetko. Žiaden ďalší háčik tu nie je.

Možno to znie bláznivo, dať za 3,30 € to, za čo by iný pýtali 20x viac. Čo vám ale môžem sľúbiť? Týchto 3,30 € bude tá najlepšia investícia, ktorú ste za posledné mesiace, možno roky spravili!

Získať prístup k tréningu

Vysielame naživo vo štvrtok 6.9. od 20:00