Viem, že chcete jesť pre život, nie žiť pre jedlo. Zároveň chcete niečo, čo je v praxi jednoducho použiteľné, nebude vás to oberať o čas, ale hlavne, bude to dlhodobo udržateľné… a ideálne vám to bude prinášať vnútorný pocit štastia a spokojnosti so sebou samým. A samozrejme, najideálnejšie by bolo, ak by ste si to aj užívali.

Je to tak?

Prečo potom aj napriek tomu niekedy následujete expertov na stravovanie, ktorých metódy nielenže vôbec neuspokojujú vaše potreby, ale hlavne, ide o nesmierne škodlivé a obrovské klamstvá?!

Viete prečo väčšina diét nemôže fungovať?

Pretože takmer každá z nich je založená na snáď najväčšom klamstve, aké sa kedy v oblasti stravovania objavilo… na kalóriach!

V posledných rokoch je vo výživovom priemysle nesmierne rozšírená teória počítania kalórií v strave.

Aby to nestačilo, dokonca by sme mali sledovať tiež príjem sacharidov, bielkovín, tukov, vitamínov, minerálov, enzýmov… Čože? Už teraz ma z toho bolí​ hlava a vás asi tiež.

V tomto článku vám ukážem, prečo to je totálny NONSENS riešiť to, koľko čoho zjeme.

Tiež sa dozviete, ako dokáže človek s lepším trávením (5% populácie), získať z 1 jedného banánu viac živín, než získa z 10 banánov človek, ktorého trávenie je priemerne slabé (95% populácie).

Experti, potravinárske spoločnosti a celkovo odvetvie stravovania vám len tak neodhalia 100% funkčnú stratégiu. Ale ja to v tomto článku spravím a stavím sa, že čoskoro na mňa budú útočiť a prehlasovať tieto veci za kontroverzné, ba dokonca nebezpečné.

Zdravie je najväčší biznis a nik jednoducho nemôže vypustiť niečo, čo skutočne pomáha ľuďom. Z čoho by mali potom profit? Potravinárske spoločnosti diktujú vedcom a tí zasa dnešným menej inteligentným expertom na stravovanie.

Z toho dôvodu bolo doteraz nesmierne ťažké nájsť tie správne informácie. Len mne to trvalo 10 rokov! A to som vyskúšal všetko! Išiel som do všetkého naplno a poviem vám, ťažko nájdete odhodlanie, aké mám ja. Preto vám by to mohlo kľudne trvať 30 rokov… ak by ste vydržali.

Chcem s vami zdieľať príbeh.

Ako ma 10 rokov driny priviedlo až ku tomu najgeniálnejšiemu stravovaciemu systému.

A ako som objavil najmenej komplikovanú stratégiu chudnutia, naberania svalov a dosiahnutia optimálnej fyzickej a mentálnej kondície.

Už žiadne komplikované pravidlá neexistujú.

Čaká vás už len úplna kontrola nad vašim jedálničkom.

Nielenže si užijete mladistvý vzhľad a energiu…

Ale zároveň sa akoby zázrakom zbavíte všetkých bolestí a zdravotných problémov, ktoré vám za tie roky začali pripadať ako normálne.

Samozrejme, tiež podporíte budovanie nových, silnejších a odolnejších tkanív.

A chcem pre vás rovnakú slobodu, akú som získal aj ja.

Nik nam nedal stravovací systém namieru, ktorý by vyhovoval našim požiadavkám, zničli sme si genetické nastavenie nášho organizmu a preto teraz kvôli tomu trpíme…

  • Nefunguje nám trávenie.
  • Jedlo nás neuspokojuje.
  • Nemáme chuť do života.
  • Chýba nám energia.
  • Sme chorí.
  • Sme obézní.
  • Zdá sa nám nemožné schudnúť.

Kvôli zničenému genetickému nastaveniu organizmu nielenže priberáme na hmotnosti, ba čo je ešte horšie, že tá pribratá hmota sú jedovaté toxíny, ktoré ničia telo, upchávajú a lepia kanály, spomaľujú metabolizmus a spôsobujú depresie a otupené zmýšľanie.

Preto, ak si obnovíte svoje genetické nastavenie a zosúladite sa s ním, môže veľmi ľahko zmeniť vašu „posadnutosť jedlom“ na „slobodu v jedení“ … a dať vášmu telu to, po čom skutočne túži.

Umenie stravovania a trávenia spočíva v udržiavaní silného AGNI

Predstavte si vaše trávenie ako oheň. Ak oheň horí, dokáže spracovať akékoľvek palivo. Drevo, uhlie, plast, dokonca i kov. Ak oheň nehorí, môžete doň pridať čokoľvek, no aj napriek tomu z toho nezískate žiadnu energiu.

Naši predkovia označovali tráviaci oheň ako agni. Agni transformuje surovú formu energie v podobe jedla na formu energie, ktorú dokáže naše telo využiť.

Hovorím vám, ak váš agni nefunguje správne, nezáleží na tom, čo jete. V ayurvede sa vraví: „Pre slabý agni je aj nektár jedom, kdežto silný agni dokáže aj jed premeniť na nektár“.

To je všetko. Minimálne 80% úspechu hľadajte u agni. Preto, ak chcete dosiahnúť optimálnu kondíciu a mať viac energie pre život, zapracujte na vašom tráviacom ohni. Akonáhle ho vyladíte následovaním jedného jednoduchého kroku, ktorý vám hneď prezradím, budete mať na dosah všetky benefity, ktoré optimálna kondícia prináša.

A nielen to, nejde ani tak o chudnutie…

Vo svete stravovania existuje obrovské množstvo rozporov. Vyzerá to, že každý ich akceptuje bez otázok

Zamyslite sa nad tým… Každá diéta, doplnky výživy alebo programy nás povzbudzujú k tomu, aby sme jedli niečoho VIAC.

Zvlášte, nie?

Teraz si možno kladiete otázku, čo je vlastne ten systém 2X?

Odpoveď na vašu otázku je tak nesmierne jednoduchá, že sa vám stačí pozrieť na obal mojej knihy:

Asi nebolo odomňa moc múdre napísať knihu, ktorá obalom všetko prezradí 😅

Nevadí… poďme ďalej.

Je zvláštne, že dnes nikto nevraví o tom, ako stravovanie a celkovú životosprávu zjednodušiť a jesť pre život, nie žiť pre jedlo.

Všetci sa nás snažia presviedčať, že jesť menejkrát je ťažké, desivé, zlé pre nás a celkovo úplne nevhodné… a vynechávajú fakt, že je to jediné dlhodobo udržateľné riešenie, pre dlhodobu kontrolu hmotnosti a kondície.

Tento systém stravovanie nie je nič nové. Nielen ayurveda ho popisuje, ale tiež najznámejší čínskí, či grécki filozofovia učili, že je to najdokonalejší systém stravovania.

A ako sme si vraveli… je to cesta, ako napodobniť stravovanie našich predkov. To je to, čo ich držalo vo forme a vďaka čomu mali perfektné zdravie. Žiadne diéty, žiadne obmedzovanie… To je presno to, po čom vaše telo túži.

Môže sa to zdať dosť divné, že „vede“ to trvalo objaviť tak dlho. Nuž…

To nemusí byť pravda. Vidíme, že vedecké výskumy tu boli roky. A neustále sa prehĺbujú…

Avšak štúdie, ktoré vám povedia, aby ste jedli menej alebo že žiadne pilulky nepotrebujete, nie sú pre biznis profitabilné tak, ako štúdie, ktoré naznačujú, že si máte kúpiť pilulku, jesť určité jedlo alebo kúpiť si určitý doplnok výživy, vďaka ktorému schudnete…

Zhromaždenie všetkých výskumov si vyžadovalo priekopníka. Prevzal som na seba túto rolu a desať rokov som sa učil a skúmal všetko na vlastnej koži. Desať rokov tým žijem. Teraz som pripravený bojovať za to, aby sa to dostalo medzi ľudí a aby každý vedel, ako s nami potravinový priemysel manipuluje.

Musím bojovať proti statusu quo – s ľuďmi, ktorí sa snažia tvrdiť hlúposti, ako napríklad, že dlhé nejedenie spomaľuje metabolizmus. Alebo, že by ste pri tom stratili svaly. Alebo, že to nebude fungovať pre každého. Dôkazy sú však ohromujúce…

Použitie „mojej“ konkrétnej metódy 2X v skutočnosti zlepšuje váš metabolizmus, zachováva svalový tonus a môže ho použiť KTOKOĽVEK, pre zlepšenie zdravia orgánov, zvrátenie príznakov stárnutia a dosiahnutie ideálnej hmotnosti nastálo.

Práve preto je 2X tak nesmierne rýchlo účinkujúcim systémom v porovnáni so všetkými ostatnými zaostalými diétami.

Tu je najlepšia časť:

Nebudete len chudnúť…

Získate ďalšie množstvo prekvapivých prínosov pre vaše zdravie:

…Plus nespočetné množstvo ďalších benefitov.

Pocíťte na vlastnej koži, ako veľmi sa váš život zmení použitím tejto jednoduchej techniky 2X.

Nie je to komplikované, stačí tomu dať na pár dni šancu…

Už zajtra vypustím von ebook JEDZTE 2X DENNE a vy nielenže budete mať možnosť tento ebook získať, ba dokonca, dám vám naň zľavu 65%.

Berte to ako moje poďakovanie pre tých z vás, ktorí pravidelne čítajú moje emaily a takým spôsobom ma motivujú prinášať ešte viac hodnoty do tohto sveta.

A pre tých z vás, ktorí budú najrýchlejší, mám pripravené dva darčeky. Jeden menší a jeden väčší. Tie získate k ebooku úplne ZDARMA. Ale aby som vás trocha motivoval veci neodkladať, bonusy budú dostupné len zajtra.

Vyplňte tento formulár, aby ste nielenže nič nepremeškali, ale aby sa zároveň uplatnila vaša 65% zľava. Cenu vám zatiaľ neprezradím, ale môžem vám povedať, že jedna lepšia večera s partnerom vás výjde omnoho drahšie, ako toto celoživotné zlepšenie stravovacích návykov.

✓ Áno, Mark! Chcem kupón so 65% zľavou na ebook

[convertkit form=1062629]

Ešte jedna dôležitá správa. Nechcem po vás, aby ste si práve VY odomňa zajtra ebook kúpili. Čo ale chcem je, aby ste tomu dali šancu. Je to jednoduché, viete presne, čo máte robiť.

Skúste to na pár dní, čo i len na jeden deň a sami uvidíte, ako skvelo sa budete cítiť. Vsaďte na svoje vnútorné pocity. To je predsa tým najlepším ukazovateľom, že vecí fungujú, no nie?

A ak si tým ešte nie ste istý, neviete ako na to, a stále váhate, či tie benefity budú stáť za to, počkajte si do zajtra.

Spolu s ebookom totižto zverejním článok, ktorý do detailov popisuje stratégiu 2X, moje skúsenosti, skúsenosti klientov, vedecké štúdie, staroveké spisy a mnoho, mnoho ďalšieho. Takže sledujte emaily a teším sa na zajtra.

P.S.: Nečakal som, že budete taký nadšení z mojej práce za posledných pár dní. Dostávam skutočne veľké množstvo emailov s nesmierne pozitívnymi ohlasmi, čo ma veľmi inšpiruje prinášať pre vás pravidelne viac a viac hodnotného obsahu.

Schválne, napíšte do komentárov, či vás môj obsah baví a či by ste ocenili, ak by som produkoval kvalitné články, emaily, videá, podcasty na pravidelnej, každodennej báze.

Tiež sa prosím pridajte do našej uzavretej skupiny „Veda o živote“. Stačí kliknúť na tejto stránke hore v pravo na „FB SKUPINA“ <—alebo sem…

Ďakujem.


Leave a Reply

Your email address will not be published.