Týchto 35+ tajomných techník naplno aktivuje vašu vnútornú energiu a rapídne zvýši kvalitu vášho života!

Pokiaľ chcete žiť skutočne kvalitný život, potom asi hľadáte manuál k tomu, ako správne používať svoje telo a myseľ.

Už aj vy žiarite a ste plný nekonečnej energie?

Ak chcete mať žiariacu energiu, stačí sa poriadne najesť, dobre vyspať a ste ako znovuzrodený
a navyše so skvelou náladou...

Súhlasíte? Vážne je to PRAVDA?

ÁNO aj NIE. Zvyšovanie kvality vášho života je vedecký postup pozostávajúci z 5 úrovní, v ktorých je potrebné stať sa majstrom, aby ste
"Rozžiarili svoj vnútorný oheň!".

VSTÚPIŤ DO TRÉNINGU

35+ lekcií, 5 modulov, TÝŽDENNE PRÍSTUP K NOVÉMU
MODULU s akčnými krokmi...To všetko s jasným
cieľom: AKTIVOVAŤ VAŠU VNÚTORNÚ ENERGIU!

Dohromady teda 35+ video-lekcií a v každej z nich pôjdem priamo k jadru veci, aby jedna lekcia nepresiahla 5-10 minút a zároveň každá ešte v ten deň posunula hladiny vašej energie o level vyššie.

MODUL #1: Prispôsob stravu

 • Získate konkrétne postupy na prípravu dokonalej stravy, takže budete presne vedieť, ako maximálne vyživiť svoje telo a udržiavať trávenie silné.
 • Ukážeme si presne z čoho pozostáva vyvážený jedálniček, takže vaša strava bude pre vás tým najvýživnejším nektárom.
 • Zistíte, ktoré jedlá sú v súlade s vašimi osobnými požiadavkami, takže pochopíte, aká strava je pre vás skutočne liekom.
 • Ukážeme si jednoduché techniky úspešnej premeny jedálnička, takže prechod na novú stravu bude prirodzený, jednoduchý a hlavne dlhodobo udržateľný.

MODUL #2: Premeň režim

 • Ukážeme si, ako si vytvoriť dennú rutinu namieru, vďaka ktorej budete mať v živote nielen viac energie, ale tiež budete mentálne vyrovnanejší a inšpirovaný dosahovať svoje sny.
 • Naučíte sa, ako sa jednoducho prispôsobiť sezónnym zmenám, takže budete môcť udržiavať vysoké hladiny energie a silné trávenie v akomkoľvek ročnom období.
 • Zistíte, ako vyladiť svoj spánok, aby ste získali obrovskú vitalitu, veľmi efektívne vyživovanie tela a tiež vďaka tomu vniesli obrovskú radosť a eufóriu do života.

MODUL #3: Prepaľ toxíny

 • Ukážem vám techniky, ktoré pomáhajú detoxikovať telo, takže môžete sa jednoducho a efektívne zbaviť toxického odpadu, prečistiť telo a naštartovať jeho funcie naplno.
 • Aktivujete svoj vnútorný tráviaci oheň, aby spálil v tele všetok fyzický a mentálny toxický odpad, takže získate omnoho viac energie, zbavíte sa únavy a posilníte celkovú imunitu.
 • Objavíte systém na prebudovanie vášho tela a mysle, vďaka čomu urobíte obrovský reštart vo vašom živote.

MODUL #4: Prenastav myseľ

 • Ukážeme si, ako správne vyživovať vašu myseľ, aby trávenie na mentálnej úrovni prebiehalo správne a vy ste boli mentálne spokojný.
 • Získate jednoduchý návod, ako sa zbaviť akéjkoľvek svojej závislosti a získať tak pokojnú myseľ a plnú koncentráciu na svoje ciele.
 • Naučíte sa praktický spôsob, ako sa zbaviť prokrastinácie, takže zvýšite svoju mentálnu energiu a inšpiráciu do života.

MODUL #5: Povzbuď bylinami

 • Naučíte sa tisícročiami overený spôsob na omladenie, takže posilníte a zregenerujete vaše telo a získate obrovskú energiu.
 • Naučíte sa používať tú najsilnejšiu medicínu, takže už nebudete musieť vyhadzovať peniaze na “zázračné” doplnky.
 • Ako správne používať byliny, takže budete vedieť ako detoxikovať a omladiť telo, zvýšiť energiu, podporiť pamäť a koncentráciu…

Dohromady viac než 35 lekcií, to všetko doživotne k dispozícií v členskej sekcii!

Tréning predčí vaše očakávania, pokiaľ...

Každá z 35+ lekcií obsahuje
AKČNÉ KROKY Z PRAXE, ktoré aktivujú
vašu životnú energiu naplno.

(a MP3 pre posluch na cestách!)

100% GARANCIA VRÁTENIA PEŇAZÍ

S mojou garanciou si môžete byť 100% istý, že sa vaša investícia vráti. V prípade, že sa do 14 dní rozhodnete, že tréning nesplnil vaše očakávania, napíšte mi a vrátim vám všetky peniaze... Bez otázok. Bez naťahovania. Hneď.

A všetko know-how z tréningu vám aj napriek tomu zostane.

Čo môžete od tréningu očakávať?

Opýtajte sa sami seba:

Stojí za to naučiť sa používať
35+ efektívnych techník z praxe, ktoré
dramaticky premenia váš život?

Akčná výzva štartuje!
Prebudujte svoje telo a myseľ za 5 týždňov!

Vstúpte teraz len za:

997 €

vrátane DPH

VSTÚPIŤ DO TRÉNINGU HNEĎ

Najčastejšie otázky a odpovede:

V čom sa líši tento tréning od iných tréningov Marka Keruľa?

Tréning Rozžiar svoj vnútorný oheň™ je Markov zbrusu najnovší tréning, do ktorého vložil najefektívnejšie techniky a stratégie k aktivovaniu žiariacej energie. Tento tréning výrazne rozširujú bonusy, ktoré Mark k tréningu pridáva ako darček. Cieľom 42 dennej výzvy zameranej na aktivovanie žiariacej energie a vitality je ukázať účastníkom, čo je nepriaznivé pre život a naopak čo je priaznivé a krok po kroku meniť ich život priaznivým smerom, aktivovať žiariacu energiu a náladu a získať väčšiu chuť do života.

Prečo sa učiť práve od Marka?

Za posledných 6 rokov investoval Mark nesmierne veľa úsilia a tisíce eur do vzdelávania od tých najväčších autorít v oblasti zdravia, vitality, jógy, vyskúšal na vlastnej koži naplno snáď všetky možné terapie, diéty, techniky a doplnky, čo sa vyskúšať dali, ale hlavne, robil jednú chybu za druhou, a práve to mu dalo obrovské skúsenosti a ponaučenia, ktoré si nikde nekúpite. Tréning Rozžiar svoj vnútorný oheň™ je najprepracovanejším tréningom, ktorý doposiaľ Mark o životnej energii vytvoril. Vychádza z jeho skúseností za posledných 6 rokov, počas ktorých vedeckým spôsobom študoval a prakticky experimentoval s rôznymi "dokonalými" metódami, až kým neobjavil tú najdokonalešiu.

Aké dlhé budú videá, koľko ich bude a ako často sa budú zverejňovať?

Počas 42 dennej výzvy bude každý deň zverejnená jedna praktická video-lekcia o dĺžke 5-10 minút, ktorá pôjde priamo k veci a nájdete v nej akčný krok, ktorý budete môcť ihneď využiť v praxi k okamžitému aktivovaniu energie a vitality. Vrámci tréningu tak v priebehu 42 dní obdržíte celkom vyše 50 video-lekcií, ktoré vám dodajú obrovskú energiu a vitalitu, žiariace zdravie a viac chuti do života. Od začiatku na vás v členskej sekcii čaká celá rada bonusov.

Kedy štartuje tréning Rozžiar svoj vnútorný oheň™ a do kedy je možné uplatniť garanciu?

Tréning začína dňom vašej registrácie. Garanciu vrátenia peňazí trvá 30 dní od odoslania objednávky.

 

Koľko stojí tréning? Je možné ho získať na splátky?

Cena tréningu je 397 € s dph. Kúpiť si ho môžete tiež na 2 splátky. V tom prípade zaplatíte dnes 219 €, druhu splátku 219 € zaplatíte za 30 dní od objednávky.

 

Čo ak mám len málo času sa tréningu venovať?

Pokiaľ hneď vstúpite, tak celý tréning je vám k dispozícií doživotne v online člneskej sekcii. Môžete ísť vlastným tempom a k lekciám sa ľubovoľne vracať... Pokiaľ teda zvažujete vstúpiť, doporučujem tak učiniť hneď.

Čo ak zistím, že tréning nie je pre mňa?

Nekupujte mačky vo vreci! Na tréning je k dispozícií garancia vrátenia peňazí takmer po celú dobu jeho trvania. Ako to funguje? Od vyplnenia objednávky máte celých 30 dní na to, aby ste si tréning v praxi overili, odniesli si maximu a zistili, že funguje aj na vás. Veríme, že budete z tréningu nadšení a investícia sa vám veľmi rýchlo vráti! Pokiaľ však nie, jednoducho nám napíšte email a my vám vrátime bech akýchkoľvek otázok všetky vaše peniaze.

ÁNO, chcem využiť TÚTO PONUKU a získať tak
systém na kompletnú transformáciu tela a mysle!

VSTÚPTE DNES LEN ZA

997 €

vrátane DPH

VSTÚPIŤ DO TRÉNINGU HNEĎ