HK019 Mobilný Telefón, 12X Zoom Optický Zoom Ďalekohľad Objektív Nastavte s Klip

HK019 Mobilný Telefón, 12X Zoom Optický Zoom Ďalekohľad Objektív Nastavte s Klip

Nový produkt

€13.40

Detaily

Popis

1. Hnuteľný 12X teleobjektív ďalekohľad objektív.

2. Prekonať telefón a len strieľať nearsighted, ale môže to trvať oveľa zobraziť.

3. Vyjadriť svoje oči, aby videli.

4. S 12x zoom, zameranie môže byť upravená.

5. 0.6 X široký uhol, širší zorný uhol, lepší pohľad a bez skreslenia.

6. O 180 stupňov, rybie oko, viac zábavy.

7. Podpora single / dual camera, duálny fotoaparát telefónu potrebujete len nahrať objektív hlavného fotoaparátu ak chcete použiť.

8. Kompatibilné s väčšinou telefóny a tablety.

9. Použiteľné na sledovanie súťaže, koncerty, výlety, pozorovanie zvierat, diaľkové fotografovanie novinárov, súkromný detektív foto kriminalistiky, geologický prieskum, riadenia lesného hospodárstva, železničná port plánovanie, atď.

Obrázky

Doprava 1. Čína Príspevok Obyčajný Malý balík Plus Môže byť len vysledovať v Číne a žiadne podrobné sledovanie informácie vo vašej krajine. 2. EMS, DHL, UPS, TNT, alebo Letecky na spôsob dopravy, sú stanovené. 3. Doprava zdarma: doprava Zdarma vyberte krajinách a rôznych prepravu spôsobom. Prosím, skontrolujte Poštovné a Balenie zoznam pre detaily. 4. Dodacia lehota: EMS, UPS, DHL, Fedex a TNT : 3-7days. V zriedkavých prípadoch, prísne vlastnej vôle, bude dodacia doba trochu dlhšia, prosím, buďte trpezliví. 5. Nie sme zodpovední za akékoľvek nehody, oneskorené alebo iné problémy, ktoré sú zodpovedné prepravné služby. 6. Všetky dovozné clá alebo poplatky sú kupujúci zodpovednosť. 7. Prosím, pozrite sa na svoju ADRESU opatrne pri spracovaní objednávky. 8. Neváhajte nás Kontaktovať s akoukoľvek otázkou, ponúkneme vám uspokojujúcu odpoveď.

Povinnosti & Daní 1. Väčšina výrobkov, ktoré sú predmetom zaplatení dovozného cla (napr. v USA) alebo iných povinností, a iné poplatky vrátane dane z pridanej hodnoty (DPH) alebo iné dane. Ak sú tieto potreby budú vyberané a určená, keď zásielka je spracovaná podľa platných colných agentúry vo vašej krajine. Prosím, informujte vo vašej krajine dovozu politiky, pochopiť a overiť použiteľnosť a vášho zodpovednosť za akékoľvek týchto ciel a daní na produkty môžete zakúpiť. 2. Všetky platné ciel a daní, ak existujú, nie sú zahrnuté v kúpnej cene vašej objednávky alebo transakcie. Ak sa uplatňujú, a sú vyberané, potom sú vaše (a nie naše alebo výrobcu produktu alebo dodávateľa) jedinou a výhradnou zodpovednosťou, a uhradí priamo do vašej vlády alebo kuriérskou spoločnosťou, ak sú výrobky dodávané. 3. Platba vyššie uvedené povinnosti, dane a poplatky nie sú naše (alebo výrobcu produktu alebo dodávateľa) zodpovednosť. 4. My nenesie zodpovednosť za akékoľvek prepravné alebo colné odkladu, pretože to je mimo našej kontroly.

Záruka a Vrátiť sa 1. Iba vadný výrobok bude ponúknutá exchange. 2. Chybný tovar musí byť vrátený do 30 dní od dátumu, kedy ste vašu objednávku. 3. To môže trvať až 7 pracovných dní na spracovanie vašej vrátiť po prijatí vášho produktu. Zabezpečiť mobil nie Umelé škody a urobiť'ot brať na seba na mobil. Návrat poštovné sa hradí Kupujúci. Všetky vrátený tovar MUSÍ BYŤ v pôvodnom obale a MUSÍTE nám POSKYTNÚŤ prepravné číslo zásielky, konkrétny dôvod pre návrat a vaša po#. 4. Vrátime vám PLNÚ VÍŤAZNÁ cenová PONUKA, po prijatí položky v jej pôvodnom stave a obale so všetkými súčasťami a príslušenstvom v cene, PO OBOCH Kupujúci a Predávajúci zrušiť transakciu z Vedaozivote.sk. ALEBO môžete vybrať, či sa majú náhradu. 5. Budeme znášať všetky náklady na dopravu v prípade, ak produkt(y) je (sú) nie, ako inzeroval.

Kontaktujte Nás 1. Sme závislí na našich spokojnosť zákazníka uspieť. Takže vaša spätná väzba je pre nás veľmi dôležité. Akonáhle ste dostali položky, nechajte nám spätnú väzbu pre nás, ako to bude, informujte nás, že ste dostali svoje položky. Sme tiež bude reagovať tým, že vám pozitívnu spätnú väzbu, že v rovnaký deň. 2. Ak ste spokojní s našimi položky. Prosím, zanechajte nám pozitívnu spätnú väzbu, a zaviesť naše najlepšie služby, najlepšia kvalita produktu priateľom. 3. Kontaktujte nás pred odchodom žiadne negatívne neutrálne spätnú väzbu. Budeme s vami spolupracovať, riešiť akékoľvek problémy.

Štítky: binokulárne lupy, oblasti pôsobnosti, telescop, apexel, telefón telescop, rozsah zoomu, len ďalekohľad, mobil zoom, fotoaparát telescop, 16x monokulárne.

Tabuľka dát

Tvar KOLO
Číslo Modelu 12x zoom
Fotoaparát Telefónu Druh Zoom Len

Napísať recenziu

HK019 Mobilný Telefón, 12X Zoom Optický Zoom Ďalekohľad Objektív Nastavte s Klip

HK019 Mobilný Telefón, 12X Zoom Optický Zoom Ďalekohľad Objektív Nastavte s Klip

Popis 1. Hnuteľný 12X teleobjektív ďalekohľad objektív. 2. Prekonať telefón a len strieľať nearsighted, ale môže to trvať oveľa zobraziť. 3. Vyjadriť svoje oči, aby videli. 4. S 12x zoom, zameranie môže byť upravená. 5. 0.6 X široký uhol, širší zorný uhol, lepší pohľad a bez skreslenia. 6. O 180 stupňov, rybie oko, viac zábavy. 7. Podpora

Súvisiace produkty: