68*130 CM, 9-v-1 Fotografia Pozadie Matný 9 Farba PVC pozadí Auta

68*130 CM, 9-v-1 Fotografia Pozadie Matný 9 Farba PVC pozadí Auta

Nový produkt

€45.82

€56.57

-19%

Znížená cena!

Detaily

POZNÁMKA:

1) Len black/white tieto dve farby sú matné reflexné dual side, ostatné je matný.

2) V záujme uľahčenia prepravy, je zabalený do role, keď dostanete to, čo potrebujete roll up to v opačnom smere pre 1 až 2 hodiny, potom to bude hladká znova.

Popis

Aunique a nákladovo efektívne pozadie Vytvoriť okamžité photo studio vplyv na fotografiu alebo video. Je odolný a 100% najvyššej kvality PVC materiálu, ktorý sa používa vo výrobnom procese, ktoré vás určite nesklame. Okamžité photo studio doma alebo na cestách, ideálny pre cestovanie, ľahko prepravovať. To je dobré pre všetkých rôznych fotografov, od amatérov až po profesionálov. Je ideálny pre photo studio. To je najlepšie riešenie na výrobu pre fotografie a videá či web reklamy alebo reklamy, alebo najmä pre kostým a portrét. Môžete robiť dobré fotografie ľahko s týmto profesionálne zelené mušelínu kulisu na pozadí!

Špecifikácie Produktu:

Veľkosť:60*130 cm

Jeden Kus Plynulý Dizajn

Farba: Sivá/modrá/žltá/ružová/červená/zelená/káva/biela/čierna

Materiál: Pvc

Vlastnosti Produktu:

Žiadne textúry, nádherné, vodotesný, bez vrások, nepriehľadné, špinavé možné prať, jednoduché a pohodlné

Špeciálne Zdokonaľovať čistý dizajn, nie je ľahké odrážajúce svetlo, sa dá vyhnúť okolité farby rušenie problém.

Pozadie povrchu sa prostredníctvom špeciálnej liečby (Jemné brúsenie pieskom oderu), je tvrdosť, ale stále musíte dávať pozor, aby ste ho chránili. Má húževnatosť, môžu byť ohnuté, ale nemôže zložiť ho v pravom uhle, je preferovaný pozadí ideálnu zhodu.

Obsah Balenia:

9* PVC pozadie

Štítky: objektív meke, photo studio pozadie žlté, papier na stenu pozadia, Pozadie, štúdio fotografie pozadie stojan, Pozadie, guľatý chrbát drop, pozadie papier fotografie, široký fotografie pozadia, papierový zápisník.

Tabuľka dát

Materiál Papier
Štýl Jednofarebné
Druh Sprej Maľované
Názov Značky Meking

Napísať recenziu

68*130 CM, 9-v-1 Fotografia Pozadie Matný 9 Farba PVC pozadí Auta

68*130 CM, 9-v-1 Fotografia Pozadie Matný 9 Farba PVC pozadí Auta

POZNÁMKA: 1) Len black/white tieto dve farby sú matné reflexné dual side, ostatné je matný. 2) V záujme uľahčenia prepravy, je zabalený do role, keď dostanete to, čo potrebujete roll up to v opačnom smere pre 1 až 2 hodiny, potom to bude hladká znova. Popis Aunique a nákladovo efektívne pozadie Vytvoriť okamžité photo studio vplyv na fotografiu alebo video. Je odolný

Súvisiace produkty: